ARK Survival Evolved

Čo je to ARK Survival Evolved (ARK) ?

Jako muž, nebo žena ztroskotáš, nahý, zmrzlý a hladový na pobřeží tajemného ostrova jménem ARK (archa). Musíš lovit, těžit zdroje, vyrábět věci, pěstovat plodiny, objevovat technologie a stavět přístřeší aby jsi odolal živlům. Použij svou mazanost a prostředky k zabití nebo ochočení a chovu dinosaurů kolosálních rozměrů.. Spolupracuj nebo kořisti na ostatných hráčoch, aby jsi přežil, dominoval… a unikl !

OCHOČUJ, TRÉNUJ, ŠLECHTI A JEZDI NA DINOSAURECH V ŽIVÉM EKOSYSTÉMU

Dinosauři, zvířata a jejich chov! — více jak 50 druhů dinosaurov vrátane Tyranosaura Rexa, Indominusa Rexa. Můžete létat pterodaktylem přes zasněžené hory, vyzvedávat spojence přes nepřátelské hradby, závodit na raptorech skrze jungli, produpat si cestu skrze nepřátelskou bázi na ohromném brontosaurovi, nebo pronásledovat kořist na zádech zuřícího t-rexe!
Ochočená zvířata mohou být spářena s opačným pohlavím k úspěšnému výběrovému chovu křížením jejich vlastností na základě genetiky a dědičnosti. Tento proces zahrnuje jak fázi inkubaci vajíčka tak i fázi mláděte a jeho vývoj! Nebo můžete jednoduše chovat a vychovávat dino mláďata!

Hru Kúp: ZDE

Video: ZDE

Leave a Reply